Basılı Yayın

Emin Demirel’in, yapımcılığını üstlendiği Tv programları ve dünya basınında yer alan güçlü analizleri gibi, basılı yayında, bir imza niteliği taşımaktadır.

İnsan çevresinde olup bitenleri öğrenme ve öğrendiklerini de başkalarına duyurma ihtiyacı hisseder. İnsanın doğasında var olan bu ihtiyaç matbaanın icadından sonra basılı yayın kavramı ile tanışmanın zemini olsa da yaşanan gelişmeler, bugün medeni toplumun dördüncü gücü olarak sayılan ‘basın müessesinin’ doğuşu olarak tarihe geçer. Tıpkı Emin Demirel’in güçlü kaleminde hayat bulan sayfalar gibi.

Renk Sinema Tv ‘nin yaratıcısı Emin Demirel’in onlarca kitabı, yapımcılığını üstlendiği Tv programları ve dünya basınında yer alan güçlü analizleri gibi, basılı yayında,  bir imza niteliği taşımaktadır. Yani Emin Demirel’in kaleminin harfleri Renk Sinema Tv ‘yı basılı yayın alanında öne çıkaran bir imzadır. Bu imzanın gücünü hissetmek isteyenler için her zaman yeni bir sayfa Renk Sinema Tv’de varlık görevini ifa etmektedir. Zaman kaybetmeden Emin Demirel’in sayfalarına bir yolculuk yapmanız öneriyoruz. Renklerimizle kalın…