Kamu Spotları

Milyonlara ulaşacak bir mesaj yaratmak… Onlara doğruların bildikleriyle sınırlı olmadığını anlatmak ve bunu bir perdenin üzerine saniye saniye fotoğraflamak.

Milyonlara ulaşacak bir mesaj yaratmak… Onlara doğruların bildikleriyle sınırlı olmadığını anlatmak ve bunu bir perdenin üzerine saniye saniye  fotoğraflamak.  Fotoğrafların her karesini akılda kalmasını ve milyonları etkilemesini sağlamak. Onların doğrularını gerçek olan doğrularla değiştirmek ve kimliklerini harekete geçirmek. İşte biz buna kamu spotları diyoruz. Sadece bilgilendirmek değil verilen mesajla kitleleri harekete geçirmek ve mesajın uygulanmasını sağlamak.

Bir fikri uçsuz bucaksız sayfalarda anlatabilmek aslında kolaydır. Fakat zor olanı bunu en kısa zamanda birkaç cümle ve kare ile anlatabilmektir. Yani perde üzerine kısa ve öz konuşmaktır . İşte tam bu noktada Emin Demirel’in deneyimlerinin bize bahşettiği eser “ Renk Sinema Tv ”  mesajlarınızı milyonlara ulaştırmak ve onların içinde ki doğruları harekete geçirmek ya da doğruları pekiştirmelerini sağlamak için harekete geçiyor. Zorların zor olmadığını, kamu spotları yapımlarının profesyonel ellerde nasıl şekillendiğini görebilmek için vakit kaybetmeden Renk Sinema Tv’deki herhangi bir kareyi ziyaret edin.

Kamu Spotları: Birlik ve Beraberlik-Terörü Yok Edelim-Bir Olalım- Çocuklarımıza Sahip Çıkalım.