TV Programları

Her şeyden önce program yapımı yapabilmek; teknik, yaratıcılık ve yönetim bilgisinin eseridir.

TV programı ya da TV programları, yayın akışının betimlemesini oluştursa da bir solukta izlediğimiz sinema ya da belgesellerin arkasında ciddi işçiliklerin yattığı aşikârdır.

Her şeyden önce program yapımı yapabilmek; teknik, yaratıcılık ve yönetim bilgisinin eseridir. Saymış olduğumuz bu üç alanın eşgüdümlü işleyişi ise koordinasyonlu çalışma becerisi ile mümkün olabilmektedir.  Kalemimize vuran bu çalışmanın arkasında ise kesinlikle, televizyon programcılığının geniş boyutlu ve çok katmanlı bir meslek oluşu gelmektedir. Çünkü biliyoruz ki, kişilere hitap edebilmek dünyaya hitap edebilmektir. Tam da bu yüzden TV programları projelendirmemizde, her bireyi ayrı ayrı merceğimizden geçiriyoruz.

Yaptığı işe önem verenlerin bir yıldız gibi parladığı günümüz dünyasında biliyoruz ki, televizyon programcılığı yaratıcı yönlerin ağır bastığı bir meslek-i icraattır. Yaratıcılığın yanı sıra TV programları projelerinin realite ile buluşması; teknik bilgi, donanım ve tecimsel yönlerin ağırlığı ile ekranlarımıza yansır.  Televizyon programları yapımcılığının bu özellikleri mesleki başarının sırrını oluştursa da sırrımızı paylaşmaktan hiçbir zaman geri durmuyoruz.

Emin Demirel tecrübesi ile kumandanın yerini izleyicilere unutturmak mümkün oluyor. 

TV Programları: Kriminal- Seyyar Holding- Ramazanda Osmanlı Sofrası- Avrupa’nın Türk Patronları- Suların Efendileri- Suç Dosyası- Kamerada Hırsız Var- Çevre ve İnsan- Hayatım Deniz- Anadolu da Üç Veli- Silinmeyen İzler Anadolu